Vorlage:Kasten mit Vorlage/Doku
Aus Kitakien
(Unterschied zwischen Versionen)
K (traduko) |
K (korekteto) |
||
| Zeile 15: | Zeile 15: | ||
! Komento | ! Komento | ||
|- | |- | ||
| - | | fona | + | | fona koloro de enhavo |
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| - | | fona | + | | fona koloro de titolo |
| | | | ||
| | | | ||
Version vom 12:28, 14. Aug. 2007
Uzado
{{Kesto kun ŝablono
|titolo = [[Dosiero:Nuvola_filesystems_services.png|none|22px|Monata artikolo]] Monata artikolo
|ŝablono = Ŝablono:Monata artikolo
|fona koloro de enhavo=#f3f3ff}}
Ekzistas ekzemploj sur la paĝoj w:hsb:Hłowna strona/naćisk kaj w:hsb:Wikipedija:Projekt za předłohi.
Eblaj parametroj
| Parametro | Valoroj | Komento |
|---|---|---|
| fona koloro de enhavo | ||
| fona koloro de titolo | ||
| ŝablono | nomo de subŝablono | |
| titola grandeco | ||
| titolo |

